Oferta pracy

Recepcjonista/ Recepcjonistka

Grupa Pracuj

3 4003 600 brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy Recepcji,

  • Utrzymywanie porządku i estetyki sal konferencyjnych w strefie klienta oraz zaplecza Recepcji,

  • Przyjmowanie, rejestracja i obsługa gości firmy,

  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych, udzielanie podstawowych informacji o firmie,

  • Rejestracja oraz dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi,

  • Rozliczanie faktur związanych z obszarem pracy Recepcji,

  • Optymalizacja kosztów związanych z administracją biurową (monitoring kosztów, przygotowanie zestawień, raportów),

  • Współpraca z Administratorem obiektu, obsługa bieżących zgłoszeń serwisowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacji, planowania i ustalania priorytetów,

  • Duża energia do działania i łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas określony - 12 miesięcy

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • opieka stomatologiczna

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • inicjatywy dobroczynne

    • działania rozwojowe

    • treningi umiejętności miękkich

    • rekrutacje wewnętrzne i staże wewnętrzne

    • onboarding ogólnofirmowy online i stanowiskowy

    • dobra lokalizacja biura

    Etapy rekrutacji
    1

    Spotkanie z Rekruterem i Menadżerem Działu