Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / -ka ds. obsługi rezerwacji online

Travelplanet.plO firmie

Travelplanet.pl

Generała Romualda Traugutta 45

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Internetowa i telefoniczna obsługa Klientów w zakresie rezerwacji online

  • Zakładanie i potwierdzanie rezerwacji oraz obsługa posprzedażowa

  • Sprzedaż produktów dodatkowych (m.in. wycieczek fakultatywnych, polis)

  • Praca na systemach CRM oraz systemach rezerwacyjnych biur podróży

  • Współpraca z Zespołem Sprzedawców

  • Praca z fajnym produktem jakim są podróże

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta

  • Komunikatywność oraz pozytywne nastawienie

  • Zorientowanie na realizację celów oraz dynamizm w działaniu

  • Łatwość pracy na systemach CRM / systemach rezerwacyjnych

  • Sumienność i skrupulatność - praca z danymi osobowymi

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wiedza turystyczna będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę zlecenie na okres kwiecień / maj – wrzesień, z możliwością przedłużenia

  • Pracę zmianową - przeważnie 8 godzin pomiędzy 8:00 a 23:00, również w weekendy

  • Elastyczne godziny pracy - minimum 30 godzin tygodniowo

  • Bezpośredni dostęp do atrakcyjnych ofert wakacyjnych

  • Szkolenia ze standardów obsługi Klienta, systemów rezerwacyjnych oraz CRM

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia – po minimum 2 miesiącach pracy w siedzibie firmy

  • Pracę w zgranym Zespole #ekipatravelplanet

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bezpośredni dostęp do atrakcyjnych ofert wakacyjnych

Travelplanet.pl S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku. Przedmiotem działalności firmy jest: sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych, a także usługi dodatkowe, takie jak ubezpieczenia turystyczne. Należymy do Invia Group, zajmującej pierwsze miejsce w segmencie podróży online w siedmiu krajach Europy. O wakacjach wiemy wszystko – nasz Zespół tworzą Eksperci, którzy oferują Klientom profesjonalne doradztwo przez telefon, internet oraz bezpośrednio w Salonach Podróży.

Przewiń do profilu firmy