Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. obsługi sklepu internetowego

PakujTo.pl

PakujTo.pl

Bydgoskich Przemysłowców 21

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy kandydata do wsparcia działu sprzedaży w zadaniach administracyjnych oraz do obsługi zapytań klientów (mailowych oraz telefonicznych).

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientem

  • Obsługa zapytań klientów internetowych obejmująca wprowadzanie zmian w zamówieniach, reklamacje, zwroty

  • Doradztwo produktowe

  • Kontakt z firmami kurierskimi w celu ustalenia szczegółów dostaw, składania reklamacji i przekierowania paczek

  • Wprowadzanie faktur kosztowych i zakupowych do systemu księgowego

  • Kontakt z magazynem i działem zaopatrzenia w celu ustalania kolejnych dostaw towaru

  • Obsługa reklamacji - kontakt z klientem, magazynem, korekty zamówień

  • Wsparcie klientów, których zamówienia oczekują na płatność oraz pomoc w finalizacji transakcji

  • Odpowiadanie na wiadomości i dyskusje klientów allegro

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Przyszłościowo (opcjonalnie) – wsparcie klienta zagranicznego w języku angielskim

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku o charakterze administracyjnym

  • Komunikatywność w relacjach z klientem

  • Mile widziane doświadczenie we wsparciu klienta internetowego

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość pracy w biurze oraz w trybie hybrydowym

  • Realny wpływ na kształtowanie strategii firmy

  • Narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę w zespole

O nas

JJERRS Sp. z o.o. jest spółką powiązaną z jednym z największych producentów materiałów opakowaniowych (folia bąbelkowa oraz pianka PE) w Polsce i od zeszłego roku prowadzi sklep internetowy PakujTo.pl który rozwija się niezwykle dynamicznie i jest wdrażany w nowych kanałach sprzedaży - Allegro, eBay, Amazon.

Nasz profesjonalny zespół, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży opakowań, pomaga na co dzień przedsiębiorcom i klientom indywidualnym w zabezpieczaniu towarów i przesyłek, aby zawsze docierały one do celu w nienaruszonym stanie.