Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Ka ds. Obsługi Sprzedaży Internetowej ze znajomością j. francuskiego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    4Kraft Sp.z o.o. - producent marek: Kinderkraft, Homekraft, Fitkraft, SCHTER, SiestaDesign.

    Stawiamy na rozwój, kompetencję i profesjonalizm w biznesie.

    4Kraft - We catch the ideas
    Poszukujemy osób na stanowisko:
    ASYSTENT/KA DS. OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. FRANCUSKIEGO
    Miejsce pracy: Poznań

    Główne zadania:

    • Obsługa systemu zarządzania zamówieniami z Europejskich Platform Marketplace oraz sklepu internetowego,
    • Obsługa procesów sprzedażowych, informacyjnych i reklamacyjnych (poprzez e-mail, CRM oraz telefon),
    • Wsparcie działań sklepu internetowego w zakresie sprzedaży,
    • Wystawianie dokumentów sprzedaży, rozliczanie wpływów bankowych, obsługa zwrotów,
    • Analiza systemu ocen sprzedaży i utrzymanie ich na najwyższym poziomie,
    • Raportowanie powierzonych zadań.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie min.  średnie,
    • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,
    • Otwartość na nowe doświadczenia oraz chęć do nauki i budowania nowych kompetencji,
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w perspektywicznej firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie,
    • Bardzo przyjazną atmosferę,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Bogaty pakiet benefitów.

    Nie czekaj dołącz do naszego zespołu!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnego procesu rekrutacji prowadzonej przez „4KRAFT” sp. z o.o.

    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez „4KRAFT” sp. z o.o.*

    *zgoda dobrowolna

    Administratorem Twoich danych osobowych jest „4KRAFT” sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Tatrzańska 1/5, 60-413 Poznań, KRS numer 0000378767, NIP: 7811861679, REGON: 301679527 („Spółka”).

    Kontakt:

    Możesz się kontaktować z nami korespondencyjnie pod adresem ul. Tatrzańska 1/5, 60-413 Poznań, telefonicznie:616460790 lub mailowo: [email protected]

    Cel przetwarzania Twoich danych osobowych oraz podstawa prawna przetwarzania:

    Twoje dane osobowe, których przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy, będą przetwarzane przez nas na podstawie art. 6 ust. 1 (b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako „RODO”) w celu obecnej rekrutacji.

    Stosownie do art. 6 ust. 1 (a) RODO na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać:

    • Twoje dane osobowe inne niż te, których możemy żądać jako pracodawca, a które zostały nam przekazane dobrowolnie z Twojej inicjatywy, np. dotyczące Twoich pasji i zainteresowań,
    • Twoje dane osobowe na potrzeby przyszłych rekrutacji na to samo lub inne stanowiska.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe również na podstawie art. 6 ust. 1 (f) RODO do realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów jako Twojego możliwego przyszłego pracodawcy, tj. w tym w celu:

    • ochrony własności Twojej, naszej i naszych klientów,
    • obrony przed ewentualnymi roszczeniami powstałymi w wyniku procesu rekrutacji.

    Informacja o odbiorcach Twoich danych osobowych:

    W niektórych sytuacjach mamy prawo przekazywać Twoje dane osobowe, jeśli będzie to konieczne do wykonywania naszych obowiązków jako pracodawcy. Będziemy przekazywać dane wyłącznie dwóm grupom:

    • osobom upoważnionym przez nas, naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki,
    • podmiotom przetwarzającym, którym zlecimy to zadanie, w tym:

    -               jeśli aplikowałeś do nas przez portal pracuj.pl – spółce Grupa Pracuj sp. z o.o.

    Okres przechowywania Twoich danych osobowych:

    Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji, a także przewidziany obowiązującymi przepisami prawa, w tym przede wszystkim z uwzględnieniem okresu przedawnienia wszelkich roszczeń, które mogą powstać na etapie rekrutacji.

    Twoje prawa:

    1. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, a także ograniczenia przetwarzania.
    2. Masz prawo do żądania usunięcia swoich danych z wyjątkiem, gdy ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń przez nas.
    3. Masz prawo do przenoszenia swoich danych osobowych przetwarzanych przez nas na podstawie zgody lub przetwarzanych w związku z działaniami podejmowanymi przed zawarciem umowy, jeśli przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany.
    4. W przypadku danych osobowych przetwarzanych na podstawie Twojej zgody, masz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie przez nas, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania tych danych przed cofnięciem zgody.
    5. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 r. Prezesa Urzędu Ochrony Danych), gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO,
    6. Masz również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych do celów wynikających z naszych prawnie uzasadnionych interesów.

    Dobrowolność podania danych osobowych:

    Podanie nam przez Ciebie Twoich danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy oraz w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie dobrowolne. Niepodanie przez Ciebie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji może uniemożliwić rozpatrzenia Twojego zgłoszenia w ramach postępowania rekrutacyjnego.

    Informacja dotycząca przekazywania danych do państw trzecich:

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych do państw trzecich.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.