Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Obsługi studentów obcokrajowców

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w LublinieO firmie

  • Projektowa 4, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Projektowa 4

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z tokiem studiów;

  • Prowadzenie korespondencji ze studentami kierunków realizowanych w języku angielskim;

  • Organizacja procesu adaptacji i integracji studentów obcokrajowców;

  • Współpraca z konsulatami i innymi instytucjami odpowiedzialnymi za pobyt studentów w Polsce.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Biegła obsługa pakietu MS Office,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min.B2),

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy,

  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Świadczenia socjalne.