Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Opracowywania danych

  • śląskie
  • Asystent
  • 01.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma MAXDROGI z siedzibą w Bielsku-Białej jest jednym z liderów na polskim rynku w zakresie świadczenia usług takich jak: ewidencja i przeglądy stanu technicznego dróg, obiektów mostowych, pomiary natężenia ruchu, plany stałej i czasowej organizacji ruchu.

    Swoje usługi świadczymy głównie dla Gmin, Miast oraz Powiatów na terenie całej Polski.

    Rozwijamy się i szukamy do naszego zespołu kolejnych osób, które są dobrze zorganizowane, dokładne, odpowiedzialne, kreatywne i nastawione na rozwiązywanie problemów oraz lubiące prace w zespole.

    Jeżeli poniższe zdania pasują do Ciebie:

    • Jesteś bardzo dobrze zorganizowany/a i potrafisz samodzielnie planować swoją prace,
    • Lubisz zaangażować się w to, co robisz na 110%,
    • Traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz terminów,
    • Koncentrujesz się na rozwiązaniach, a nie problemach,
    • Nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu,
    • Skrupulatność i dokładność to twoje atuty,
    • Jesteś pozytywnie nastawiony/a,

    to oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać.

    Podstawowe obowiązki:

    • analiza i opracowywanie danych z fotorejestracji niezbędnych do wykonania projektu np. ewidencji dróg publicznych,
    • koordynowanie prac nad projektem,
    • kontakt z Klientami w sprawach związanych z wykonywanym projektem,
    • przygotowanie projektu do przekazania Klientowi,
    • szkolenie zdalne lub telefoniczne klienta z obsługi naszego oprogramowania.

    Wymagania:

    • WARUNEK KONIECZNY:wykształcenie wyższe (ewentualnie średnie): drogownictwo, budownictwo, geoinformacja, geodezja, geografia, gospodarka przestrzenna lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziana znajomość aplikacji GIS (QGis, Map Info, ArcGis),
    • znajomość pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B.

    Co oferujemy?

    1. Rozwój:

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie, stale rozwijającej się już od ponad 5 lat,
    • Możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów.

    2. Zespół:

    • Bardzo dobra atmosfera pracy,
    • Przejrzysty podział obowiązków,
    • Praca w młodym zespole,
    • Wymagający i równocześnie wyrozumiały szef.

    3. Wynagrodzenie:

    • Przejrzyste zasady wynagradzania,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów.

    DODATKOWE INFORMACJE:

    • Praca w biurze w Bielsku-Białej od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00,
    • Okres próbny 3 miesiące,
    • Umowa o pracę,
    • Ubezpieczenie grupowe.

    Jeśli po przeczytaniu powyższego ogłoszenia czujesz, że to coś dla Ciebie, to zapraszamy do kontaktu.

    Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pośrednictwem przycisku aplikowania.

    Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające poniższą klauzulę:
    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”.

    Każda aplikacja jest uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.