Oferta pracy

Asystent/ka ds. Personalnych

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Świętochłowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Katowice

Numer ref.: Nr ref: SAP 01/2020

Opis stanowiska:

  • wsparcie centralnego działu HR w bieżącej pracy
  • codzienny kontakt oraz wsparcie dla Pracowników oraz Managerów Spółki
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo – płacowego
  • kompletowanie dokumentów do akt osobowych Pracowników oraz ich wstępna weryfikacja
  • zarządzanie dokumentami w związku z zatrudnieniem Pracownika
  • dbanie o prawidłowy obieg korespondencji
  • wsparcie w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy Pracowników
  • pozostałe prace zlecone przez Przełożonego

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie, rzetelność i obowiązkowość
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
  • mile widziani studenci studiów zaocznych lub z dyspozycyjnością 5 razy w tygodniu po 8h dziennie
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze HR

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • pracę w doświadczonym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju w strukturach HR

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy