Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. planowania produkcji

KRAUS FOLIE Sp.J.

Wojciecha z Brudzewa 44

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie realizacji zleceń produkcyjnych,

  • Współpraca z działem sprzedaży w celu uzyskania odpowiednich informacji dot. Zamówień,

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym w zakresie kontroli poprawności rejestracji systemowych,

  • Koordynowanie wdrażanych działań korygujących i procesów udoskonalających,

  • Rozliczanie zleceń produkcyjnych w systemie ERP,

  • Bieżąca analiza procesów, raportowanie i wyjaśnianie przyczyn powstawania błędów,

  • Wprowadzanie i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji produkcyjnej,

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownictwo produkcji

  • Weryfikacja stanów handlowych surowców poprodukcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie- mile widziane wykształcenie techniczne,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zdolność analitycznego myślenia i dedukcji,

  • Wysoki poziom samoorganizacji,

  • Zdolność pracy w zespole i pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w firmie nastawionej na ciągły rozwój, wykorzystującej najnowsze technologie,

  • pracę w trybie jednozmianowym, na pełny etat,

  • ciągłe doskonalenie umiejętności poprzez uczestnictwo w programie szkoleń, wewnętrznych i zewnętrznych

  • atrakcyjne wynagrodzenie, rosnące proporcjonalne do rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie do kart MULTISPORT, pakietów medycznych

  • możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego,

  • imprezy i premie okolicznościowe ,

  • możliwość korzystania z Apartamentu Wypoczynkowego w Szczyrku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • system premii

Firma KRAUS FOLIE, lider w branży produkcji folii.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji CV z dopiskiem "Asystent/ka ds. planowania produkcji" klikając w przycisk aplikowania lub składanie osobiście w siedzibie firmy w Kaliszu ul. Wojciecha z Brudzewa 44.