Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. planowania produkcji

Edelmann Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu planowania przy tworzenie planu produkcji

  • obliczanie czasu pracy (przyrząd i cykl produkcyjny) dla wszystkich maszyn

  • planowanie poszczególnych procesów produkcyjnych

  • potwierdzanie terminów gotowości w systemie

  • współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie opóźnień lub przyspieszeń produkcji

  • planowanie konserwacji na maszynach

Nasze wymagania

  • wykształcenie poligraficzne

  • znajomość procesu planowania produkcji

  • umiejętność współpracy w zespole i z innymi działami

  • precyzyjność oraz branie odpowiedzialności za swoje działania

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony ( około 1,5 roku), praca w godz.: 7.00-15.00

  • pracę w stabilnej firmie z dużymi tradycjami

  • pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę

  • możliwość rozwoju w zespole doświadczonych specjalistów

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalny

Edelmann Poland Sp. z o.o.

Edelmann Poland Sp. z o.o.: Jesteśmy częścią Edelmann Group i liderem w produkcji opakowań kartonowych w Polsce. Wyróżnia nas wysoka jakość dostarczanych wyrobów i najnowsze procesy produkcyjne. Obsługujemy głównie klientów z branży farmaceutycznej i kosmetycznej. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Przewiń do profilu firmy