Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Podatkowych

  • Skawina, małopolskie
  • Asystent
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Bahlsen Polska jest częścią Grupy Bahlsen – rodzinnej firmy niemieckiej z wieloletnią tradycją, która działa na globalnym rynku spożywczym w segmencie ciastek. W Polsce firma posiada bogate  portfolio  produktów - Krakuski, HIT i Leibniz, będących wiodącymi markami na rynku krajowym. Ciastka produkowane w Polsce sprzedawane są do ponad 80 krajów na całym świecie, m.in. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Dubaju i wielu państw w Azji.

    Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo, konsekwentnie inwestuje  w nowoczesne technologie, produkty  a  przede wszystkim w Pracowników.

    Do naszego zespołu poszukujemy  osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Skawina

    Główne zadania stanowiska to:

    • Weryfikacja dokumentów pod kątem podatkowym
    • Przygotowywanie deklaracji i korekt podatkowych VAT-7, VAT-UE, VAT-27
    • Kompletowanie i analiza dokumentów transportowych do celów WDT i eksportu towarów
    • Wsparcie przy przygotowaniu dokumentacji cen transferowych
    • Sporządzanie krótkich analiz z orzecznictwa i interpretacji podatkowych
    • Monitorowanie i wsparcie przy wdrażaniu zmian podatkowych
    • Wsparcie w bieżącym rozliczeniu podatków

    Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo lub ekonomia – rachunkowość i podatki
    • Znajomość elementów prawa finansowego oraz zainteresowania tematyką podatkową, znajomość ustawy VAT będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy związanej z doradztwem podatkowym, obejmujące również praktyki, staże
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność pracy z aktami prawnych
    • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
    • Znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
    • Obsługa pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie z branży FMCG, duże możliwości rozwoju
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, kartę Multisport
    • Ofertę opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
    bottom