Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. PR i marketingu

DoubleTree by Hilton Łódź

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Łąkowa 29

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Pomaganie w zarządzaniu kanałami Hotelu w mediach społecznościowych

  • Przygotowywanie tekstów i publikacji tematycznych (copywriting)

  • Wspieranie kierownika ds. marketingu i PR w bieżącej pracy PR-owej (informacje prasowe, wywiady, konferencje etc.)

  • Współpraca ze wszystkimi działami w Hotelu

  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami i podwykonawcami

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

  • Wdrażanie w życie własnych pomysłów!

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Umiejętność przygotowywania prezentacji, redagowania tekstów, publikacji tematycznych („lekkie pióro”)

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania relacji interpersonalnych

  • Pomysłowość, kreatywność i zaangażowanie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę dla jednej z największych sieci hoteli na świecie

  • Umowę o pracę na czas określony (półtora roku)

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym

  • Szkolenia branżowe oraz cykliczne wydarzenia integracyjne

  • Stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Hilton na całym świecie

  • Ofertę specjalną na usługi TOYA – Telewizję cyfrową, Internet i Telefonię

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Darmowy parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • obiady pracownicze

DoubleTree by Hilton Łódż to pierwszy obiekt tej marki zlokalizowany w Polsce, łączący filmową tradycję Łąkowej 29 z nowoczesnością i najwyższymi standardami obsługi. 4-gwiazdkowy hotel powstał w lipcu 2013 roku, w miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. Hotel jest położony w centrum miasta, w pobliżu ważnych punktów komunikacyjnych, ośrodków biznesowych oraz rozrywkowych. Oferuje 200 komfortowych pokoi, w tym apartament prezydencki. Do dyspozycji Gości jest między innymi Restauracja Four Colors, Golden Bar oraz usytuowana na 10. piętrze strefa Spa & Health Club z widokiem na panoramę miasta oraz park. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z Klubem Wytwórnia łódzki DoubleTree by Hilton posiada największy potencjał konferencyjno-wystawienniczy w Łodzi: 5 000 m², 13 sal konferencyjnych oraz 4 hale kongresowo-koncertowe. Więcej informacji na: www.doubletreelodz.pl

Przewiń do profilu firmy