Logo Pracuj.pl

Asystent/-ka ds. prawno-administracyjnych

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.O firmie

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

Budowlanych 10

Dąbrowa Górnicza

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie projektów pism sądowych i urzędowych oraz umów.
  • Wysyłanie i ewidencja pism procesowych i urzędowych.
  • Stały nadzór nad stanem spraw sądowych, egzekucyjnych i administracyjnych.
  • Samodzielne prowadzenie postępowań likwidacyjnych.
  • Współpraca z pozostałymi działami spółki.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji.
  • Archiwizowanie dokumentów spółki.
  • Pomoc w bieżącej obsłudze administracyjnej oddziału spółki.

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student min. IV roku prawa.
  • Znajomość podstaw prawa cywilnego, postępowania cywilnego i prawa gospodarczego.
  • Umiejętność sporządzania pism procesowych i urzędowych.
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Wysoki stopień organizacji pracy.
  • Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym.
  • Dobrą atmosferę i pracę z ludźmi z pasją.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności.
  • Nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń oraz wsparcie w rozwoju.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

BP2.eu® to polski producent kompletnych rozwiązań dachowych i elewacyjnych z 25-letnim doświadczeniem, zatrudniający ponad 300 osób. Firma posiada cztery zintegrowane zakłady produkcyjne na terenie Polski w Grojcu k. Krakowa i Dąbrowie Górniczej oraz w Rumunii w Cluj Napoca i Timisoarze.

Ambasadorem BP2.eu® jest Adam Małysz, wielokrotny Mistrz Świata, zdobywca kryształowych kul oraz Mistrz Olimpijski, który zawodu jest dekarzem. Adam Małysz bierze czynny udział w spotkaniach firmowych, chętnie dzieląc się swoimi dekarskimi doświadczeniami.

W ofercie producenta znajdują się dachówki modułowe ZET® i IZI® dostępne w ramach oferty MODULAR SERIES, dachówki kompaktowe z COMPACT SERIES: ALFA® 2.0, BAVARIA Roof® 2.0, GAMMA® 2.0, HETA® 2.0 i STIGMA® 2.0 oraz odpowiadające im produkty cięte na wymiar dostępne w CLASSIC SERIES, a także panele dachowe LAMBDA® 2.0. Ofertę dopełniają systemy rynnowe INGURI®, dedykowane obróbki i akcesoria dachowe.

Spółka oferuje również kompleksowe rozwiązania inwestycyjne tj. konstrukcyjne blachy trapezowe, kasety ścienne, kasetony elewacyjne SKRIN® i panele LINEA®. W ofercie znajdują się również płyty warstwowe CorePIR®, CorePUR®, CoreWOOL®.

Asystent/-ka ds. prawno-administracyjnych, Budowlanych 10, Dąbrowa Górnicza