Oferta pracy

Asystent/ka ds. prawno - administracyjnych

Grupa BaltonaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pełny etat
  • Asystent
Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty Lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Do naszej centrali poszukujemy osoby na stanowisko:
ASYSTENT/KA ds. PRAWNO - ADMINISTRACYJNYCH

Zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie administracyjne prawników
  • Przygotowanie zlecanych przez prawników raportów, zestawień, prezentacji oraz pism
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym pod nadzorem prawnika
  • Kontrola dokumentów pod względem formalno-prawnym pod nadzorem prawników
  • Porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i prowadzenie archiwum dokumentów
  • Koordynacja przepływu dokumentów oraz prowadzenie rejestrów w tym zakresie

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel i Power Point
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Pracę w uznanej firmie działającej w branży travel retail
  • Realną możliwość rozwoju w obszarze prawno-administracyjnym
  • Miłą i przyjazną atmosferę oraz zgrany zespół
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych w tym pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Atrakcyjne zniżki na produkty z naszych sklepów (perfumy, kosmetyki, moda)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy