Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Asystent/ka ds. Prawnych

Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceO firmie

Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w Polsce

Aleje Jerozolimskie 136

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie zespołu postępowań sądowych Działu Prawnego;

  • ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej w systemie teleinformatycznym spółki;

  • prowadzenie rejestru spraw sądowych;

  • telefoniczny monitoring prowadzonych postępowań sądowych;

  • archiwizacja dokumentów;

  • weryfikowanie faktur, not księgowych dotyczących obsługi spraw sądowych oraz wprowadznie ich do systemu;

  • dbanie o kompletność i prawidłowy obieg dokumentacji dotyczącej prowadzonych spraw sądowych wewnątrz spółki oraz pomiędzy spółką i kancelariami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w toku ostatniego roku studiów;

  • dobra znajomość programów MS Office;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • dokładność;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale prawnym/procesowym.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej organizacji i przyjaznej atmosferze;

  • możliwość nauki i rozwoju;

  • wsparcie ze strony profesjonalistów;

  • stabilne zatrudnienie (w wymiarze pełnego etatu).

Balcia Insurance SE jest międzynarodową firmą z 25-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Firma działa na rynku europejskim, mając swoje oddziały w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii oraz na Litwie.

Przewiń do profilu firmy