Oferta pracy

KLAUZULA INFORMACYJNA
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
TACAKIEWICZ sp. z o.o. Ferma Kresek sp.k.

Asystent/ka ds. procedur administracyjnych

TACAKIEWICZ sp. z o.o. Ferma Kresek sp.k.O firmie

Jeleniogórska 18B

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna projektów budowlanych związanych z danym zespołem projektowym polegająca na przygotowaniu, kompletowaniu i uzupełnianiu wniosków, kontaktach z urzędami i instytucjami, monitorowaniu postępowań administracyjnych związanych z prowadzonymi projektami,

  • jednodniowe wyjazdy służbowe w związku z obsługą administracyjną projektów w różne lokalizacje w Polsce.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu gospodarka przestrzenna, administracja bądź pokrewne,

  • podstawowa znajomość procedur formalno-prawnych związanych z tematyką budownictwa,

  • dobra znajomość środowiska MS Office,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,

  • elastyczność,

  • umiejętność analizy sytuacji i samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętność współpracy w zespole oraz wysokie zdolności komunikacyjne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • pracę w przyjaznym wielobranżowym zespole,

  • możliwość skorzystania z benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • kursy językowe on place

  • lunch dla pracowników (zupa)

  • dofinansowanie kosztów przedszkola i żłobka

Tacakiewicz sp. z o.o. Ferma Kresek sp.k. to jedno z większych w Polsce biur projektowych, specjalizujące się w prowadzeniu procesów projektowych, koordynowaniu i nadzorowaniu procedur administracyjnych dla obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje