Asystent/ka ds. procedur

  • Lublin, lubelskie
  • Asystent
  • 01.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Lublin
    Wyzwania przed Tobą:

    Do Działu HQ BUSINESS PROCESSES & QUALITY MANAGEMENT znajdującego się w strukturach Sii HQ, poszukujemy dynamicznej, zaangażowanej, zorganizowanej i pracowitej osoby, chcącej być częścią zespołu specjalistów w zakresie procedur.

    Jeśli lubisz pracę z tekstem oraz masz „lekkie pióro”, a jednocześnie potrafisz pracować w zespole i umiesz słuchać innych, szukamy właśnie Ciebie!

    Zadania:

    • Analiza treści i struktury dokumentów pod kątem czytelności dla użytkownika, proponowanie usprawnień
    • Aktualizacja dokumentów i weryfikacja ich zgodności z szablonem korporacyjnym
    • Weryfikacja zgłoszonych dokumentów pod kątem ortograficznym, gramatycznym
    • Przygotowanie elektronicznego podsumowania zmian w organizacji
    • Wsparcie w tworzenia procedur oraz dokumentów Knowledge Sharing opisujących wewnętrzne procesy firmy
    • Wsparcie klientów wewnętrznych w obszarze pracy z dokumentami (metadane, szablony oraz wewnętrzne wytyczne)
    • Praca na SharePoint - zarządzanie metadanymi oraz dbanie o ich aktualność, wsparcie w zarządzaniu stroną zespołu BPQM (Team Site)
    • Wsparcie w przygotowaniu komunikacji wewnętrznych
    • Bieżące wsparcie pracowników działu Business Processes and Quality Management
    Oczekiwane umiejętności:

    • Doświadczenie w pracy z tekstem, w tym dobra znajomość Microsoft Word oraz zasad ortografii
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (studenci ostatni lat lub studenci zaoczni)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji
    • Dokładność, profesjonalizm, zaangażowanie
    • Dobra organizacja pracy oraz koordynacji wielu zadań jednocześnie

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w tworzeniu procedur, regulaminów, instrukcji
    • Studia humanistyczne, np. polonistyka, dziennikarstwo, lingwistyka, administracja
    Korzyści dla Ciebie:

    • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
    • Proponujemy Ci pakiet dodatków (Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs języka angielskiego)
    • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
    • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
    • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
    • Spodoba Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biuro w dogodnej lokalizacji
    Zainteresowała Cię ta oferta?
    Poleć znajomego do Sii
    Twój znajomy sprawdzi się w tej pracy? Poleć go i zgarnij bonus!
    polec
    Poleć znajomego
    do pracy w sii
    Jeśli go
    zatrudnimy
    Zgarniesz bonus
    nawet 8000 zł
    polec
    Nie zapomnij o poniższej zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Sii sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa („Sii”) dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Sii. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Sii nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności.”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.