Oferta pracy

Asystent/ka ds. Procesowania Faktur

Pepco Poland Spółka z o. o.

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie przepływu dokumentów handlowych między PEPCO i armatorami

  • Sprawdzanie poprawności danych zawartych na fakturach armatorskich

  • Współpraca z działem Finansowym w zakresie przekazywania faktur oraz realizacji płatności

  • Współpraca z armatorem w przypadku rozbieżności danych między fakturą a cennikiem

  • Współpraca z Agencją Celną w celu przekazania faktur do odpraw celnych

  • Terminowe tworzenie listy faktur przekazywanych do płatności.

Nasze wymagania

  • Jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo)

  • Znasz język angielski na poziomie min. B1

  • Masz dobrą znajomość pakietu MS Office - szczególnie Excel

  • Cechujesz się cierpliwością i dokładnością w pracy z dokumentami

  • Jesteś samodzielny/a w działaniu

  • Posiadasz wykształcenie wyższe o profilu logistycznym lub finansowym- mile widziane.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę i korzystne warunki wynagradzania

  • Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości wewnętrznych awansów

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne