Oferta pracy

Asystent/ka ds. Projektów Gwarancyjnych

LM Wind Power Blades

  • Nowa 3, Goleniów
    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Nowa 3

Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów serwisowych

  • Tworzenie dokumentów: Sales Order, Purchase Order, Purchase Request - praca w systemie Axapta

  • Pomoc przy planowaniu wyjazdów techników serwisu oraz sprzedaży części zamiennych

  • Tworzenie podsumowań, raportów i sprawozdań z pracy serwisu

  • Rejestracja kosztów w systemach operacyjnych

  • Codzienna współpraca z koordynatorami i kierownikami serwisu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Chęć samodoskonalenia się i rozwijania swoich umiejętności

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży turbin wiatrowych będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadach umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Bardzo atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych oraz świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna Medicover, karta sportowa, karta Edenred, ubezpieczenie dodatkowe Generali, darmowe przekąski z automatów vendingowych, Pracownicze Programy Emerytalne, wyjazdy integracyjne, i wiele innych)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach organizowanych szkoleń

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

LM Wind Power Blades a GE Renewable Energy business jest światowym liderem w produkcji łopat do turbin wiatrowych, który w ramach współpracy z klientami zajmuje się także serwisowaniem produktów. Od roku 2017 jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji General Electric.

Jako ceniony partner biznesowy na rynkach całego świata, posiadamy wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości. Z dumą przyczyniamy się do zasilania świata czystą energią wiatrową.

Nasze fabryki znajdują się na czterech kontynentach: Europy, Azji i obu Ameryk. Nieustannie doskonalimy technologię produkcji unikalnych łopat, których żywotność jest gwarantowana na 20 lat. W Polsce jesteśmy od 2008 roku, a nasza lokalizacja to Przemysłowy Park Goleniowski. Po rozbudowie zakładu w Goleniowie załoga liczy już ponad 1300 osób.

Przewiń do profilu firmy