Oferta pracy

Asystent/-ka ds. projektów - 1/2 etatu

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)

Pojezierska 90A

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu managerskiego w realizacji projektów o charakterze finansowym i strukturalnym na poziomie Grupy Kapitałowej

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji procesowej i projektowej, m.in. harmonogramów, raportów, prezentacji

  • Udział w rozpatrywaniu i raportowaniu stanu realizacji oraz wyników projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (w zakresie rachunkowości lub zarządzania projektami)

  • Staże, praktyki lub pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze finansowym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodą komunikację

  • Dobra znajomość programów MS Office, w szczególności MS Excel, PowerPoint

  • Samodzielność, aktywność i odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • Ubezpieczenie lekowe

Etapy rekrutacji
1