Oferta pracy

Asystent/ka ds. przetargów i projektów

ROHLIG SUUS Logistics S.A O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i analiza dokumentacji wymaganej do udziału w przetargach

  • Analiza danych przetargowych

  • Ofertowanie za pomocą dostępnych narzędzi

  • Kontrola terminów poszczególnych etapów przetargu

  • Współpraca z innymi departamentami spółki w celu kompletacji wymaganych danych

  • Złożenie przetargu/oferty poprzez odpowiednie kanały komunikacyjne

  • Wykonywanie prac administracyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM

  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zdolności analityczne

  • Duża skrupulatność i dokładność w pracy z liczbami

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Sumienność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja czasu

  • Doświadczenie w pracy z dokumentami – mile widziane

  • Doświadczenie w obszarach związanych z przetargami - mile widziane

  • Doświadczenia w operacji lub sprzedaży w branży TSL - mile widziane

To oferujemy

  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Umowa o pracę

  • Szeroka baza szkoleń rozwojowych

  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego

  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych

  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • rozwój

ROHLIG SUUS Logistics S.A

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy