Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. rejestracji pojazdów w Regionalnym Biurze Handlowym

MasterleaseO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentacji

  • Dokonywanie wszelkich czynności związanych z rejestrowaniem pojazdów

  • Wsparcie pracy Regionalnego Biura Handlowego zgodnie z zapotrzebowaniem

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

  • Skrupulatność, dokładność

  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Sumienność i wysoka kultura osobista

  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office w szczególności Excel)

To oferujemy

  • Współpracę na umowę zlecenie

  • Miłą i przyjazną atmosferę współpracy

  • Możliwość ścieżki rozwoju na stanowisko Doradcy Klienta

  • Wsparcie doświadczonych specjalistów

  • Zdobycie doświadczenia i poznanie specyfiki pracy firmy z sektora finansowego w branży CFM

Etapy rekrutacji
1

Zapoznanie się z CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Sprawdzenie kompetencji

4

Informacja zwrotna niezależnie od decyzji

Masterlease

Masterlease od kilku lat jest jednym z liderów rynku leasingu i wynajmu długoterminowego samochodów. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe wraz z usługami dodatkowymi. Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów do 3,5 t oraz w zarządzaniu flotą. Naszymi klientami są najlepsze firmy polskie oraz międzynarodowe koncerny dbające o jakość i osiągające sukcesy w biznesie. Dostarczanie samochodów klientom to nasz cel. Samochody to nasza pasja.

Przewiń do profilu firmy