Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. rejestracji wyrobów medycznych

ATI LABS sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza przepisów, norm, regulacji związanych z rejestracją wyrobów medycznych na rynku Polskim i światowym

  • Przygotowywanie, aktualizowanie i kompletowanie dokumentacji związanej z procesem rejestracji wyrobów medycznych

  • Aktywne monitorowanie zmian w wymaganiach prawnych dla wyrobów medycznych

  • Współpracę z Urzędem Rejestracji i innymi organami rejestracyjnymi lub kontrolnymi

  • Przygotowywanie instrukcji, sprawdzanie sposobu oznakowania oraz materiałów reklamowych dot. wyrobów medycznych zgodnie z przepisami (opakowania, ulotki)

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na rozumienie dokumentacji związanej z wyrobami medycznymi

  • Znajomość podstaw wykładni prawa

  • Umiejętność edycji dokumentów

  • Umiejętność używania języka polskiego formalnego w piśmie

  • Nastawienie na współpracę w zespole, umiejętność samodzielnej realizacji zadań i rozwiązywania problemów

  • Sprawna obsługa komputera i programów do pracy zdalnej (MS Office, narzędzia Google, dyski wirtualne typu DropBox)

To oferujemy

  • Umowę zlecenia na 1/2 etatu z możliwością zmiany formy i zwiększenia wymiaru zatrudnienia w przyszłości

  • Elastyczne godziny pracy w zależności od preferencji kandydata

  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w obszarze rynku wyrobów medycznych

  • Pracę w ambitnym zespole, w firmie zajmującej się innowacyjnymi rozwiązaniami łączącymi produkty cyfrowe i psychologiczne

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy