Oferta pracy

Asystent/ka ds. rekrutacji

Grupa VeritasO firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Asystent

Firma VERITAS w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

ASYSTENT/KA DS. REKRUTACJI

Zadania:

  • udział w zagranicznych projektach rekrutacyjnych,
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna/ki osoby starszej za granicą,
  • weryfikacja znajomości języka niemieckiego pośród  kandydatów aplikujących na oferty pracy za granicą,
  • analiza i raportowanie efektów działań pracowników realizujących zadania rekrutacyjne,
  • wsparcie pozostałych członków zespołu w procesach rekrutacyjnych,
  • pozostałe zadania administracyjno – biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office),
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • orientacja na rozwój i samodoskonalenie,
  • poczucie humoru.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę na stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • kurs języka niemieckiego,
  • karnet Multisport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • służbowy telefon.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego klikając przycisk APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy