Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent /-ka ds. Rekrutacji i HR

Freundschaft sp. z o.o.

Mangalia 2a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie, a następnie samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na potrzeby agencji reklamowej

  • prowadzenie procesu Onboardingu

  • wsparcie w administracji HR

  • udział w budowaniu i rozwijaniu procesów i standardów z obszaru HR

  • udział w innych procesach HR

Nasze wymagania

  • status studenta lub wykształcenie kierunkowe (socjologia, zarządzanie, psychologia)

  • chęć rozwoju w obszarze HR

  • zaangażowanie, inicjatywa i duża samodzielność w działaniu

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, swoboda w prowadzeniu rozmowy, proaktywność

  • dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się agencji reklamowej obsługującej największych reklamodawców w Polsce

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HT i uczenia się od najlepszych 😊

  • dużą samodzielność, lecz także wsparcie zespołu profesjonalistów z wielu dziedzin marketingu

  • pracę w systemie hybrydowym: pracujemy zdalnie, jednak spotykamy się też w naszym biurze na Mokotowie

  • przyjazną atmosferę pracy w miejscu, w którym wszyscy jesteśmy na "Ty", ścieżka decyzyjna jest krótka, a zamiast skomplikowanych procedur stawiamy na efektywność

  • sprawny proces rekrutacji

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Wyślij nam swoje CV - chętnie porozmawiamy z Tobą o szczegółach.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Jesteśmy agencją reklamową. Kiedyś Scholz & Friends Warszawa, Emlab, The Digitals i Booost. Teraz Freundschaft. Budujemy marki. Wierzymy w dobry insight, jasny koncept i wyrazisty przekaz. Tworzymy doświadczenia i zapamiętywalne platformy. W ten sposób pracujemy nad komunikacją marki.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z działem HR i rozwijać swoje kompetencje w rekrutacji - czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy