Asystent/ka ds. Rekrutacji i Obsługi Klienta

ManpowerGroup

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Miejscem pracy będzie biuro OnSite u Klienta w Adamowie (woj. mazowieckie)

Twój zakres obowiązków:

• Współpraca z Konsultantem ds. Rozwiązań OnSite i wspieranie go w codziennych zadaniach związanych z koordynacją pracowników tymczasowych zatrudnianych dla jednego z kluczowych klientów Manpower

• Wsparcie w koordynowaniu grupą pracowników tymczasowych (kontakt z pracownikami, telefoniczny i bezpośredni, prowadzenie dokumentacji pracowniczej)

• Stały kontakt z pracownikami tymczasowymi i obsługa administracyjna - kontakt z zespołami wsparcia w Manpower

• Wsparcie w prowadzeniu wdrożeń nowych grup pracowniczych

• Wsparcie w rekrutacji, prowadzeniu spotkań, wystawianiu ogłoszeń.

Nasze wymagania

  • Motywacja do pracy oraz chęć zdobywania wiedzy i doświadczeń w branży HR

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami

  • Entuzjazm i inicjatywa w działaniu.

Mile widziane

  • doświadczenie w rekrutacji, obsłudze klienta lub pracy administracyjnej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym - B1

  • znajomość j. ukraińskiego lub rosyjskiego.

To oferujemy

  • Wdrożenie umożliwiające samodzielną pracę - docelowo będziesz miał/a możliwość nauczyć się pełnego procesu rekrutacji oraz obsługi administracyjno-kadrowej pracowników

  • Zdobycie doświadczenia u światowego lidera innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy

  • Uczestnictwo w ciekawych szkoleniach z obszarów rekrutacji, prawa pracy oraz umiejętności miękkich

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji i administracji personalnej

  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Przewiń do profilu firmy