Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. rekrutacji i zarządzania projektem edukacyjnym

Collegium Wratislaviense Sp. z o.o.O firmie

3 5005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Krawiecka 6
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Collegium Wratislaviense Sp. z o.o.

Krawiecka 6

Wrocław

Collegium Wratislaviense to zlokalizowana we Wrocławiu spółka będąca wiodącym ośrodkiem edukacji spersonalizowanej w Polsce. Collegium od 2010 roku oferuje programy rozwojowe dla biznesu oraz sektora edukacji w innowacyjnych obszarach: mentoringu, tutoringu oraz przywództwa w których osiągnęliśmy pozycję lidera. Z uwagi na dynamiczny wzrost firmy i realizację nowych projektów, poszukujemy kandydata/kę na stanowisko asystent/ka ds. rekrutacji i zarządzania projektem edukacyjnym. Jeśli chcesz rozwijać się w prężnej firmie edukacyjnej – dołącz do zespołu Collegium!

Zadania:

  • oferowanie nowych produktów Collegium;
  • aktywne pozyskiwanie klientów do projektu;
  • współpraca przy tworzeniu i organizacji nowych projektów edukacyjnych;
  • dbanie o wartość produktów;
  • współpraca z zespołem tutorów naukowych i rozwojowych Collegium;
  • udział w realizacji projektów edukacyjnych.

Wymagania:

  • umiejętność rozpoznawania i definiowania potrzeb klienta;
  • umiejętność konkurowania wartością, a nie ceną;
  • wszechstronność, elastyczność, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • proaktywna, pozytywna osobowość, otwartość na zespół;
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientem;
  • samodzielność i orientacja na osiąganie wyznaczonego celu;
  • kultura osobista i silna etyka prac;
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży / rekrutacji produktów edukacyjnych, szczególnie premium.

Oferujemy:

  • atrakcyjny model współpracy oraz wynagradzania;
  • współpracę z nową placówką edukacyjną o rosnącej pozycji na rynku, oferującą innowacyjne produkty i rozwiązania;
  • uczestnictwo w realizacji wyjątkowych projektów realizowanych z interesującymi klientami;
  • możliwość wpływu na własne stanowisko pracy i pozycję w firmie;
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie;
  • nowoczesne i przyjazne biuro w sercu Wrocławia;
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w zakresie produktów edukacyjnych;
  • wsparcie w procesie wdrażania, system szkoleń rozwojowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne