Asystent(ka) ds. Rekrutacji

SGS

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie bazą kandydatów (w tym weryfikacja i selekcja kandydatów)

  • kontakt telefoniczny z kandydatami

  • umawianie spotkań rekrutacyjnych

  • składanie ofert kandydatom

  • współpraca managerami, team leaderami i z agencjami rekrutacyjnymi

  • okazjonalnie: wspieranie Hiring Managerów w rozmowach kwalifikacyjnych

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju w obszarze HR i rekrutacji

  • dyspozycyjność ok. 20h tygodniowo od 1 września

  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • doświadczenie w rekrutacji, szczególnie w na stanowiska biurowe na rynku SSC lub doświadczenie w pracy z klientem

  • wykształcenie w obszarach: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia (w trakcie)

  • znajomość programu Outlook oraz Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • pracę w niepełnym wymiarze czasowym od poniedziałku do piątku w przedziale godzin 8:00-17:00 (ok. 20h tygodniowo do dopasowania do indywidualnych potrzeb pracownika)

  • elastyczny grafik (możliwość pogodzenia pracy z innymi obowiązkami, np. studia dzienne / praca w niepełnym wymiarze)

  • pracę w otwartym i wspierającym zespole :)

  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce lub pracy hybrydowej w biurze w Katowicach

  • możliwość realizacji praktyk studenckich w ramach stanowiska

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

SGS poszukuje osoby chętnej do wsparcia firmy w aktualnych procesach rekrutacyjnych z obszarów administracji, księgowości i obsługi klienta. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby początkujące, jak i bardziej doświadczone, pragnące rozwijać się w naszym zespole w niepełnym wymiarze godzin.

SGS

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec jakości i rzetelności. W sieci ponad 2600 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 96000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Przewiń do profilu firmy