Oferta pracy

Asystent/ka ds. rekrutacji

InterKadra Sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

W związku ze stałym rozwojem działu zagranicznego aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko asystent/ka ds. rekrutacji.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • aktywne poszukiwanie kandydatów poprzez media społecznościowe,

  • umieszczanie ogłoszeń o pracę,

  • pomoc w obsłudze pracowników,

  • inne prace biurowe.

Wymagania pracodawcy

  • praktyczne umiejętności obsługi MS Office oraz obsługa portali społecznościowych,

  • motywacja do pracy i kreatywne rozwiązania w poszukiwaniu kandydatów.

Pracodawca oferuje

  • duże wsparcie merytoryczne doświadczonego rekrutera,

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej,

  • przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy