Oferta pracy

Asystent(-ka) ds. rekrutacji

Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.O firmie

  • Mazowiecka 70A, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Mazowiecka 70A

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja na stanowiska produkcyjne (tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja przychodzących dokumentów aplikacyjnych, organizacja i przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych, przekazywanie informacji zwrotnych),

  • zarządzanie bazą kandydatów i poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • prowadzenie ankiet onboardingowych, wywiadów wdrożeniowych,

  • kontakt z kierownikami działów w ramach polityki personalnej,

  • udział w bieżących projektach HR,

  • pozostałe prace administracyjno-biurowe.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze rekrutacji (odbyte praktyki lub staż),

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji :),

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe w kierunku ZZL lub pokrewne.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w Dziale HR,

  • umowa o pracę na zastępstwo,

  • praca od poniedziałku do piątku od 7 do 15,

  • solidne przygotowanie do nowej roli w przyjaznej atmosferze :),

  • dynamiczna i pełna wyzwań praca.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premie świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie CV

2

Selekcja CV

3

Kontakt telefoniczny

4

Rozmowa rekrutacyjna

5

Informacja zwrotna