Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Calan Human Capital jest firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją kandydatów na stanowiska wyższego i średniego szczebla. Specjalizujemy się w poszukiwaniach metodą direct search – pozyskujemy kandydatów wtedy, gdy tradycyjne metody rekrutacyjne nie przynoszą efektów.
     W związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    3091/AR/2018

    Opis stanowiska:

    • Poszukiwanie kandydatów metodą bezpośrednią
    • Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami
    • Wsparcie administracyjne pracy konsultantów
    • Przygotowanie i redagowanie ogłoszeń
    • Wstępna selekcja aplikacji
    • Wprowadzanie CV do bazy danych
    • Organizowanie rozmów kwalifikacyjnych

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innego języka mile widziana
    • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Pozytywne nastawienie do pracy i pro-aktywna postawa
    • Umiejętność szybkiego docierania do informacji, ich analizy i wyciągania wniosków
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Dyspozycyjność min. 4 pełne dni w tygodniu

    Oferujemy:

    Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w międzynarodowym środowisku, możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy na temat specyfiki pracy w rekrutacji oraz współpracę przy ciekawych projektach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku angielskim) z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych za pomocą przycisku Aplikuj.

    I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.