Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs i Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Aktywne poszukiwanie kandydatów do bieżących projektów rekrutacyjnych (portale społecznościowe, baza firmowa, inne)
    • Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z Kandydatami
    • Wsparcie zespołu w działaniach rekrutacyjnych
    • Aktualizacja bazy CV
    • Obsługa komunikacji telefonicznej i mailowej z Kandydatami oraz Partnerami firmy
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: Zarządzanie, Psychologia, Socjologia lub pokrewne)
    • Mile widziane pierwsze doświadczenie (staż/praktyki) w obszarze rekrutacji IT
    • Chęć rozwoju w obszarze rekrutacji i selekcji
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nadawania priorytetów realizowanym zadaniom
    • Dobra znajomość obsługi komputera oraz umiejętność szybkiego docierania do poszukiwanych informacji
    • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
    • Zaangażowanie w powierzone zadania, dokładność i profesjonalizm
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1/B2
    • Dostępność na pełen etat

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczeń oraz rozwoju zawodowego z Zespole Rekrutacji w firmie IT o ugruntowanej pozycji i rozwoju w kierunku samodzielnego specjalisty
    • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub zlecenie
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
    • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit, lekcje j.angielskiego oraz owocowe dni w biurze
    • Pracę w miłej atmosferze

    Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Nexio Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Orzyckiej 27. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.