Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Asystent/ka ds. Rekrutacji

Veritas Recruitment

4 1005 500 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Grupa VERITAS w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystent/ka ds. Rekrutacji z mile widzianą znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna/ki osoby starszej za granicą;
  • Analiza i raportowanie efektów działań pracowników realizujących zadania rekrutacyjne;
  • Wystawianie ogłoszeń;
  • Weryfikacja CV kandydatów;
  • Umawianie kandydatów na rozmowy rekrutacyjne;
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu w procesach rekrutacyjnych;
  • Pozostałe zadania administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office);
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (mile widziana branża opiekuńcza);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i negocjacji;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku umożliwiającym rozwój kompetencji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Karnet Multisport;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Wynagrodzenie w wysokości 4100 - 5500zł brutto.

Zapraszamy do aplikowania!

Poznaj nas, zobacz nasze projekty i jak pracujemy
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne