Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. rekrutacji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

    Aktualnie dla naszego oddziału we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie i zakładanie akt osobowych
    • Przygotowywanie dokumentów pracowniczych (umowy, aneksy itp.)
    • Aktualizacja ze szczególną starannością baz pracowniczych (teczki, systemy)
    • Tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę,
    • Selekcja nadesłanych aplikacji,
    • Organizacja i udział w spotkaniach rekrutacyjnych,
    • Udzielanie informacji zwrotnych kandydatom,
    • Tworzenie raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby działu,
    • Bieżące wsparcie działań z obszaru HR i udział w ciekawych projektach

    Oczekujemy:

    • Mile widziane osoby po studiach-  kierunek ZZL, Doradztwo Zawodowe i Personalne i pokrewne
    • Pożądane cechy to: otwartość, energiczność, kreatywność, odpowiedzialność, nastawienie na cele, entuzjazm w codziennej pracy
    • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikatywne
    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • Pozytywne nastawienie do pracy i pro- aktywna postawa
    • Mile widziane zainteresowanie branżą HR
    • Prawo jazdy kat. B- warunek konieczny

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w dziale HR
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy na temat specyfiki pracy w dziale rekrutacji oraz współpracę przy inspirujących projektach
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa
    • Praca od poniedziałku do piątku
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz Luxmed
    • Gwarantujemy rozwój w strukturach naszej firmy
    W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych proszę dopisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego [zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U.2016. Nr 922].”

    INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);
    3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
    4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
    6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;
    9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.