Asystent/ka ds. Rekrutacji

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Asystent
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 20.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hemmersbach świadczy kompleksowe usługi IT na skalę globalną. Z pomocą ponad 4,000 pracowników zatrudnionych w 40 oddziałach dostarczamy je w ponad 190 krajach.

    Do naszego wewnętrznego działu Rekrutacji poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

    WORKPLACE: Wrocław (okolice), Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Zadania:

    • Bezpośrednie wsparcie w realizacji procesów rekrutacyjnych
    • Redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń
    • Identyfikowanie kandydatów pasywnych oraz docieranie do nich (direct search)
    • Analizowanie efektywności bieżących działań, proponowanie i wdrażanie usprawnień oraz nowych metod pozyskiwania talentów
    • Uczestniczenie w projektach związanych z kreowaniem pożądanego wizerunku firmy oraz optymalizacją procesów rekrutacji

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność ustalania priorytetów i koordynowania wielu projektów jednocześnie
    • Proaktywność, zorientowanie na szczegóły
    • Entuzjazm, przyjazne nastawienie, umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Wcześniejsze doświadczenie w rekrutacji jako dodatkowy atut

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
    • Jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach pracy
    • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku o płaskiej strukturze organizacyjnej
    • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i wdrażanie własnych pomysłów
    • Szkolenia językowe
    • Buddy program, gruntowe wdrożenie do stanowiska i wsparcie w realizacji zadań
    • Inne udogodnienia jak: darmowy dojazd z centrum Wrocławia, parking, kawa itp.
    • Pakiet benefitów dofinansowanych przez pracodawcę: karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy.

    Aplikacje prosimy nadsyłać wraz z poniższą klauzulą:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hemmersbach również na potrzeby przyszłych rekrutacji.”