Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Rekrutacji z dobrą znajomością języka niemieckiego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma należąca do Grupy VERITAS w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

    ASYSTENT/KA DS. REKRUTACJI
    z dobrą znajomością języka niemieckiego
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • udział w zagranicznych projektach rekrutacyjnych
    • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna/ki osoby starszej za granicą
    • kontakt z niemieckim partnerem
    • analiza i raportowanie efektów działań pracowników realizujących zadania rekrutacyjne
    • wsparcie pozostałych członków zespołu w procesach rekrutacyjnych
    • pozostałe zadania administracyjno - biurowe

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
    • doskonała organizacja czasu pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • orientacja na rozwój i samodoskonalenie
    • poczucie humoru

    Mile widziane:

    • Praca w przyjaznym zespole
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy

    • pracę na stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • Bogaty pakiet socjalny (karta multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna)
    • służbowy telefon
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"