Oferta pracy

Asystent/ka ds. rozliczania kierowców

Balticon SA

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja czasu pracy i jazdy kierowców

  • rozliczenia faktur

  • obsługa programów telematycznych

  • współpraca z warsztatami

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość czasu pracy kierowców

  • znajomość programów rozliczeniowych, telematycznych

  • znajomość branży transportowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z siedzibą w Gdyni

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę z doświadczonym zespołem

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursu języka angielskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Balticon SA

Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Przewiń do profilu firmy