Informujemy, że Administratorem danych jest MGI Modzelewski Tax sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w al. Jerozolimskich 136. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. rozliczeń VAT

MGI Modzelewski TAX Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 136

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji i sporządzanie deklaracji VAT oraz innych dokumentów dla potrzeb klientów MGI Modzelewski

  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych dla transakcji międzynarodowych (import, eksport, WNT, WDT) oraz krajowych

  • Kontaktowanie się z zagranicznymi klientami (głównie niemieckimi) w celu wyjaśniania zadań związanych z ewidencjonowaniem dokumentów

  • Współpraca z urzędami skarbowymi w sprawie poprawności rozliczeń podatkowych

  • Załatwianie spraw klientów w urzędach skarbowych i innych instytucjach (np. Intrastat)

  • Wykonywanie innych zleceń podatkowo-księgowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe (mile widziane ukończone studia prawnicze lub ekonomiczne)

  • Praca 8 godzin dziennie, w przedziale godzinowym 8 - 16 bądź 9-17

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie co najmniej B1, z uwagi na pracę z klientami zagranicznymi (głównie niemieckojęzycznymi)

  • Umiejętność korzystania z komputerowych programów księgowych i znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)

Mile widziane

  • Wiedza w zakresie VAT, poparta doświadczeniem na podobnym stanowisku

  • Znajomość programu SAGE Symfonia

To oferujemy

  • Pracę w dobrze skomunikowanym nowoczesnym centrum biurowym zapewniającym różnorodne usługi i sklepy

  • Pracę w międzynarodowej firmie w zespole doświadczonych księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów

  • Wynagrodzenie- stosowne do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji, m.in. ze względu na różnorodność klientów oraz przez udział w szkoleniach

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, w tym również brak konieczności pracy w nadgodzinach

  • Po pierwszych miesiącach pracy - możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Pakiet Multisport Plus

  • Bogaty pakiet medyczny

  • Owocowe czwartki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Tak się u nas pracuje