Ta oferta pracy jest nieaktualna od 400 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Rozliczeń

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 12.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszego biura w Warszawie, poszukujemy osoby, na cały etat, zainteresowanej pracą na stanowisku wspierającym, wymagającym bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i inicjatywy.
    Jeżeli lubisz pracować z ludźmi, dobrze odnajdujesz się w realizacji różnorodnych zadań, zapraszamy Cię do aplikacji na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Rola

    Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje między innymi:

    • przygotowywanie rozliczeń wydatków służbowych
    • przygotowanie zestawień finansowych
    • wystawianie faktur
    • przygotowywanie rozliczeń projektowych

    Profil Kandydata

    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku powiązanym z finansami
    • mile widziani absolwenci kierunków: Ekonomia, Finanse
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzowania zadań
    • umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji
    • dobra znajomość języka angielskiego i programu Excel
    • proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań: otwartość, samodzielność, inicjatywa.
    • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku

    Oferta

    • umowa na czas określony około 1,5 roku
    • atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do biura
    • prywatna opieka medyczna dla Pracownika i członków najbliższej rodziny oraz kwartalne punkty do wykorzystania, m.in. na kartę sportową, bilety do kina czy voucher do restauracji, itp.
    • dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń
    • telefon służbowy z dużym pakietem danych
    • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
    • lekarz pierwszego kontaktu dostępny w biurze
    • świeże owoce każdego dnia i dostęp do firmowej kantyny
    • program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację
    To nigdy nie było takie proste! Aplikuj udostępniając swój profesjonalny profil w mediach społecznościowych zamiast CV.
    Biuro PwC jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. W celu zapewnienia komfortu wszystkim uczestnikom, w przypadku potrzeby dostosowania procesu rekrutacji do indywidualnych potrzeb związanych z niepełnosprawnością, prosimy zgłaszać taką informację na adres: [email protected].
    opisopisopisopis