Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Sekretariatu

Przedsiębiorstwo Handlowe "JETA" Sp. z o. o.O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowe "JETA" Sp. z o. o.

Gorzycka 34

Ostrów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura

  • zajmowanie się dokumentacją, korespondencją oraz prowadzenie terminarza spotkań biznesowych i organizowanie wyjazdów służbowych,

  • obsługa urządzeń biurowych

  • odbieranie połączeń telefonicznych,

  • bezpośredni kontakt z klientami firmy i przyjmowanie gości,

  • komunikacja ze wszystkimi działami firmy,

  • monitorowanie płatności faktur i rozliczeń,

  • pomoc w księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • biegła obsługa komputera

  • wysoki poziom organizacji pracy, dokładność, rzetelność oraz umiejętność planowania

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii

Nasza firma powstała w 1990r., pracujemy nad rozwojem własnej sieci salonów łazienkowych. W naszych salonach klienci znajdą płytki ceramiczne takich wiodących producentów jak: Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Vinderen i wiele innych. Dopełnieniem oferty są produkty z gamy armatury sanitarnej. Cała sprzedaż oparta jest na wykonaniu projektu łazienki który w sposób naturalny jest początkiem procesu sprzedażowego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.