Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. social media i administracji

Petit Forestier Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie oraz publikacja aktualności w mediach społecznościowych,

  • analiza funkcjonalności i rozwój serwisów internetowych firmy,

  • organizacja i koordynacja działań związanych z social media,

  • planowanie i samodzielne wdrażanie komunikacji marketingowej (on-line i off-line),

  • tworzenie narzędzi promocyjnych i harmonogramu działań dla kanałów handlowych,

  • samodzielne tworzenie oraz redagowanie tekstów do materiałów reklamowych,

  • wsparcie działu wynajmu krótkoterminowego (oferty, umowy, faktury),

  • wsparcie administracyjne biura w realizacji bieżących zadań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobra umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość pakietu Adobe oraz zagadnień SEO,

  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • komunikatywność, kreatywność, terminowość i dokładność.

To oferujemy

  • długoletnią pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole,

  • realny wpływ na działania promocyjne firmy,

  • możliwość awansu zawodowego,

  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet medyczny, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języków obcych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Należymy do Grupy Petit Forestier, europejskiego lidera w wynajmie pojazdów chłodni. Jesteśmy Spółką, która wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje świadczy usługi w zakresie wynajmu pojazdów chłodni.

Przewiń do profilu firmy