Logo Pracuj.pl

Asystent/-ka ds. social media i administracji

Petit Forestier Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie oraz publikacja aktualności w mediach społecznościowych,
  • analiza funkcjonalności i rozwój serwisów internetowych firmy,
  • organizacja i koordynacja działań związanych z social media,
  • planowanie i samodzielne wdrażanie komunikacji marketingowej (on-line i off-line),
  • tworzenie narzędzi promocyjnych i harmonogramu działań dla kanałów handlowych,
  • samodzielne tworzenie oraz redagowanie tekstów do materiałów reklamowych,
  • wsparcie działu wynajmu krótkoterminowego (oferty, umowy, faktury),
  • wsparcie administracyjne biura w realizacji bieżących zadań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość pakietu Adobe oraz zagadnień SEO,
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • komunikatywność, kreatywność, terminowość i dokładność.

To oferujemy

  • długoletnią pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole,
  • realny wpływ na działania promocyjne firmy,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet medyczny, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języków obcych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie

Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Należymy do Grupy Petit Forestier, europejskiego lidera w wynajmie pojazdów chłodni. Jesteśmy Spółką, która wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje świadczy usługi w zakresie wynajmu pojazdów chłodni.

Asystent/-ka ds. social media i administracji, Rzeszów