Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Spedycji Międzynarodowej

Famos Sp. z o.o.

  • Duchnice (pow. warszawski zachodni)

    Duchnice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne i operacyjne spedytorów

  • Obsługa administracyjna zleceń w systemie informatycznym

  • Kompletowanie dokumentów transportowych

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka rosyjskiego (warunek konieczny)

  • Otwartość na rozwój, zdobywanie doświadczeń i nowe wyzwania

  • Bardzo dobre zarządzanie czasem i organizacją pracy

  • Nastawienie na pracę zespołową

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najprędzej rozwijających się firm logistycznych (wg rankingu Gazele Biznesu 2017, 2018; Financial Times 1000)

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia oraz atrakcyjnego wynagrodzenia – umowa o pracę oraz system premiowy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i rozszerzenia kwalifikacji zawodowych

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole

  • Pozapłacowy pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Grupa FAMOS jest dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym operatorem logistycznym, świadczący usługi na terenie całej Europy oraz krajów WNP. Swój sukces zawdzięczamy naszym pracownikom i dlatego zawsze dbamy o tworzenie jak najlepszych warunków pracy oraz rodzinnej atmosfery. Jeżeli chcesz odgrywać znaczącą rolę w rozwoju firmy – dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy