Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. sprzedaży - ADS

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     VERVO Sp. z o.o. – firma z 20-letnim stażem,
    w związku z rozwojem działu sprzedaży,
    poszukuje osób na stanowisko:
    Asystent/-ka ds. sprzedaży (ADS)

    WYMAGANIA

    • wykształcenie min. średnie
    • dobra znajomość obsługi pakietu Office
    • b. dobra samodyscyplina i organizacja pracy
    • b. dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
    • mile widziana znajomość procedur eksportowych i celnych

    OPIS STANOWISKA

    • prowadzenie korespondencji zagranicznej z kontrahentami
    • wsparcie administracyjne w dziale sprzedaży
    • kontrola spływu należności i windykacja należności
    • analiza rynku
    • tworzenie zestawień i analiz handlowych

    OFERUJEMY:

    • pracę o charakterze stacjonarnym
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę
    • dobrą atmosferę w zgranym zespole
    • motywacyjny system wynagrodzenia
    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem „ADS”