Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Asystent
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sarantis Polska S.A. to spółka należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej specjalizująca się w produkcji, dystrybucji oraz zarządzaniu markami z kategorii kosmetyków oraz artykułów gospodarstwa domowego. Właściciel marek: STR8, C-THRU, Kolastyna, Jan Niezbędny, Grosik będących na polskim rynku liderami w sektorze FMCG

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piaseczno
    AS/DH/01

    Jeżeli poszukujesz ciekawej pracy z możliwościami rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, chcesz być członkiem zgranego zespołu, potrafisz realizować cele i chcesz się rozwijać to z pewnością znajdziesz swoje miejsce wśród nas!

    Opis stanowiska:

    • Aktywne wsparcie działu handlowego KAM’ów oraz działu marketingu
    • Pomoc w przygotowywaniu prezentacji, raportów oraz prostych analiz
    • Odpowiedzialność za obieg, przygotowywanie i archiwizację dokumentów
    • Obsługa programu SAP – wprowadzanie danych
    • Organizacja spotkań i wyjazdów firmowych

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
    • Dynamizm, samodzielność i skuteczność w działaniu
    • Rzetelność, odpowiedzialność, systematyczność
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Otwartość na nowe wyzwania i chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Znajomość programu SAP – mile widziana

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Pełną wyzwań pracę ze znanymi markami
    • Udział w ciekawych projektach
    • Niezbędne szkolenia
    • Świetną atmosferę oraz zgrany zespół
    • Pakiet benefitów z możliwością dobrowolnego przystąpienia: prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie
    • Dobrą kawę oraz świeże owoce

    DOŁACZ DO NAS!

    UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Sarantis Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    bottom