Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Wrocław, Krępice (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-09-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Główna siedziba Schumacher Packaging znajduje się w Ebersdorfie koło Coburga, w Bawarii. Obecnie posiadamy dwanaście zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Niemiec, Polski i Holandii.

    Schumacher Packaging Zakład Wrocław istnieje na polskim rynku opakowań od 1999 roku. W zakładzie pod Wrocławiem zatrudniamy 550 pracowników a w całej grupie Schumacher Packaging 2500 pracowników.

    Szukamy pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z zaangażowaniem, są otwarci na zmiany, potrafią współpracować z innymi i aktywnie szukają nowych rozwiązań.

    Aktualnie poszukujemy do naszego zakładu pod Wrocławiem:

    Asystenta/ki ds. Sprzedaży i Marketingu
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Krępice (pow. średzki)

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/ lub języka niemieckiego
    • Bardzo dobrej znajomość Microsoft Excel
    • Umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji pracy
    • Samodzielności i inicjatywy w działaniu
    • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz umiejętności kreatywnego myślenia

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy z klientem/ w obsłudze klienta
    • Znajomość procesów sprzedażowych w sektorze B2B
    • Znajomość mediów elektronicznych

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja i przeprowadzanie działań marketingowych
    • Prowadzenie badań satysfakcji klientów i innych działań analitycznych
    • Monitoring mediów społecznościowych
    • Aktywne wsparcie działu sprzedaży
    • Dokonywanie bieżących analiz, raportów

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę w młodym zespole
    • Atmosferę firmy rodzinnej
    • Multisport
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem stanowiska w tytule
    e-maila za pomocą przycisku Aplikuj lub:

    Dział Personalny
    Schumacher Packaging Sp. z o.o.
    ul. Wrocławska 66 Krępice
    55-330 Miękinia

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".