Oferta pracy

Asystent/-ka ds. Sprzedaży

ATAL S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klientów w zakresie sprzedaży mieszkań oraz lokali usługowych,

  • prezentacja nieruchomości,

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • wprowadzanie i weryfikacja informacji w bazie danych,

  • kompletowanie dokumentów do umów,

  • podpisywanie umów w oparciu o pełnomocnictwo,

  • aktywny udział w targach mieszkaniowych oraz innych wydarzeniach w celu promocji oferty,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży nieruchomości - minimum rok,

  • znajomość przepisów ustawy deweloperskiej i podstawowych technik sprzedaży,

  • komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • silną motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • znajomość topografii miasta,

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,

  • praca w młodym, ambitnym zespole,

  • dofinansowanie pakietu sportowego Benefit Multisport, możliwość ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie Pakietu Medycznego PZU.

ATAL S.A.

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.

Przewiń do profilu firmy