Oferta pracy

Asystent/-ka ds. Sprzedaży

ATAL S.A.O firmie

  • Poznań, Polska
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ATAL S.A.

Poznań

Poznań

ATAL S.A. to jeden z największych ogólnopolskich deweloperów mieszkaniowych,
od czerwca 2015 roku notowany na Rynku Głównym GPW.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prezentację ofert mieszkań i lokali usługowych w tym za:

  • profesjonalną obsługę Klientów
  • prezentację nieruchomości
  • aktywną sprzedaż mieszkań i lokali usługowych,
  • udział w targach mieszkaniowych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • kompletowanie dokumentów do umów

Szukamy osoby, która:

  • cechuje się komunikatywnością, odpowiedzialnością, dobrą organizacją pracy i umiejętnością pracy w zespole
  • zna język angielski w stopniu komunikatywnym
  • posiada silną motywację i angażuje się w wykonywaną pracę
  • posiada prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem klikając na przycisk:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Administratorem Twoich danych osobowych w zakresie objętym niniejszą zgodą jest ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie (43-400), ul. Stawowa 27, dalej zwany: „Administratorem”.

Jeżeli wyrazisz zgodę na wykorzystanie przez Administratora Twoich danych osobowych będą one przetwarzane (tzn. m.in. zbierane, przechowywane, zapisywane, przeglądane) przez Administratora na podstawie Twojej zgody , tj. na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE na potrzeby rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy