Oferta pracy

Asystent/ka ds. sprzedaży

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 godziny temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B

  • Realizowanie założonych zadań sprzedażowych na wybranym terenie

  • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi

  • Budowanie biznesowych relacji z Klientami

  • Profesjonalne reprezentowanie firmy przez działania handlowe i wizerunkowe

  • Stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach oraz rynku

Nasze wymagania

  • Posiadasz umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i lubisz to

  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Jesteś nastawiony na realizację celów

  • Jesteś skuteczny w działaniu

  • Chętnie realizujesz swoje pomysły

  • Dbasz o satysfakcję Klientów

  • Posiadasz umiejętność słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów

To oferujemy

  • Stabilizację czyli zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz ciekawą premię sprzedażową

  • Samochód do celów służbowych, laptop i telefon komórkowy

  • Możliwość szkoleń i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie

  • Unikalną szansę na realizację Twoich pomysłów

  • Profesjonalne wdrożenie i merytoryczne szkolenia

  • Wiedzę, kompetencje, rozwój, zdobycie doświadczenia

  • Długoterminową współpracę

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Pakiet benefitów (np. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

AWG Sp. z o.o.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy