Oferta pracy

Asystent/ka ds. sprzedaży - recepcjonista/ka

RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

3 5004 000 brutto / mies.
  • Jana Długosza 2-6, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Jana Długosza 2-6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z Klientami biznesowymi

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Obsługę zamówień bezpośrednich

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie i pogoda ducha :)

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność przełamywania barier komunikacyjnych oraz dyplomacji w kontakcie z Klientem

  • Chęć zgłębiania wiedzy produktowej z branży automatyki przemysłowej

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta lub w sprzedaży

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością rozwoju

  • Niezbędne wyposażenie stanowiska

  • Lokalizację w centrum Wrocławia z bardzo dobrym dojazdem

  • Przyjazną atmosferę i opiekę opiekuna na początkowych szczeblach kariery

  • Możliwość awansu i doskonalenia swoich umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • Lokalizacja w centrum Wrocławia

Jesteśmy liderem napraw i diagnostyki elektroniki i automatyki przemysłowej w Polsce i w Europie. Od 2009 roku naszą misją jest pomoc dla tysięcy fabryk z całego świata w przypadkach awarii na liniach produkcyjnych oraz kształtowanie świadomości ekologicznej w myśl naszego motta "Nie wyrzucaj - naprawiaj" - zero waste.

Szukamy ambitnych i ciekawych nowych wyzwań ludzi - może to właśnie Ty :)

Przewiń do profilu firmy