Logo Pracuj.pl

Asystent/ka ds. szkoleń i rozwoju

Wyższa Szkoła Kształcenia ZawodowegoO firmie

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

plac Powstańców Śląskich 1

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb szkoleniowych oraz planowanie szkoleń produktowych i sprzedażowych dla pracowników Działu Obsługi Klienta
  • Przygotowywanie i realizacja szkoleń
  • Monitorowanie i raportowanie efektów działań szkoleniowo-rozwojowych
  • Planowanie oraz organizacja szkoleń dla pracowników
  • Administracyjna obsługa procesów szkoleniowo – rozwojowych, m.in. prowadzenie ewidencji szkoleń oraz archiwizacja dokumentacji szkoleniowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w strukturach typu Call Center
  • Komunikatywności oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności współpracy w zespole oraz dobra organizacji pracy
  • Znajomości MS Office na poziomie bardzo dobrym (Power Point, Excel, Word)
  • Zaangażowanie, inicjatywa oraz kreatywność
  • Wykształcenie wyższe - mile widziani studenci ostatnich lat

Mile widziane

  • Mile widziana wiedza z zakresu nowoczesnych rozwiązań szkoleniowo – rozwojowych

To oferujemy

  • Stabilną pracę we Wrocławiu (praca stacjonarna)
  • Dowolność przy wyborze formy zatrudnienia (UoP lub kontrakt B2B),
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Przestrzeń do wprowadzania swoich pomysłów
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego Motivizer.pl

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • wyprawka dla dziecka
  • inicjatywy dobroczynne

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to innowacyjna uczelnia umożliwiająca zdobycie wykształcenia z wykorzystaniem nowoczesnych form nauczania.

Pomysł na stworzenie oferty studiów dopasowanych do potrzeb aktywnych zawodowo słuchaczy w formie online pojawił się u nas ponad 5 lat temu i wciąż pracujemy nad najwygodniejszymi i najbardziej efektywnymi formami zdobywania wiedzy. Nasze autorskie rozwiązania nieustannie rozwijane są przez wewnętrzny softwarehouse, a długoletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się pionierem w tej dziedzinie na polskim rynku.

Asystent/ka ds. szkoleń i rozwoju, plac Powstańców Śląskich 1, Krzyki, Wrocław